Slim up – liposukce břicho, boky, hýždě současně


Slim up – liposukce záda, břicho, boky, stehna

Chcete se zbavit tuku na více problémových partiích současně? Objednete se na bezkonkurečně rychlé a efektivní hubnutí a můžete čekat hned několik výhod. Nemůžete cvičit nebo Vás to nebaví, přístroj cvičí za vás. Efektivní hubnutí vleže bez námahy, výdej energie jako za 4 hodiny v posilovně. S tvorbou hormonů štěstí – endorfinů. Výsledek vidíte ihned.

Co by mohlo být příjemnější, než cvičení, které nevyžaduje žádné úsilí, snižuje přebytečný tuk, zpevňuje pokožku, zlepšuje krevní oběh, odstraňuje zachycené toxiny, zrychluje metabolismus a má i antidepresivní účinky. Relaxujte a hubněte.

Pro koho / na jaké partie

Slečny, ženy, muže, vhodné i pro sportovce – na oblasti: břicho, boky, hýždě, záda, prsa, stehna, lýtka, paže.

Kolik procedur je třeba

Dle množství tuku. 2x týdně.

Slim-up je možné kombinovat s lipolaserem, kryolipolýzou, lipomasáží, lymfodrenážíradiofrekvencí.

Prevence k udržení štíhlé postavy

1x za 14 dní.

Cena a čas procedury

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra paže nebo u kolen nebo lýtka 40min. 1200,-
1x kúra prsa u mužů, záda u podprsenky nad i pod 40min. 1200,-
1x kúra hýždě a boky a vnitřní stehna 40 min. 1800,-
1x kúra břicho nebo hýždě a boky a vnitřní stehna a vnější stehna 40 min. 3000,-

Hubnutí břicha, úbytek 35 cm po 8 měsících.

Liposukce a hubnutí kombinací procedur, 15 cm za 4 týdny.

Efektivní hubnutí současně na 3 partiích – výdej energie jako za 4 hodiny v posilovně, výsledek vidíte ihned.

Elektrostimulace – zpevnění, formování, odstranění celulitidy

Unikátní účinný přístroj SLIM UP zvládne to, co nijaký jiný! V rámci jednoho ošetření se postará o liposukci, odstranění celulitidy, zpevnění a formování postavy, a dokonce zrychlí celý Váš metabolismus až o 83%! Pracuje pomocí infračerveného záření, ultrazvuku a elektrostimulace. Tyto různé druhy energie formuje do 7 programů, které můžete využít, například pro odstranění nadbytečného tuku, odstranění celulitidy, zpevnění. Zrychlení oběhu krve, lymfy anebo například pro rychlé narůstání svalů. Během jedné kury dostáváte maximální péči. Velmi vhodné pro ženy po porodu.

Průběh ošetření:

Po dobu působení přístroje zůstáváte ležet ve spodním prádle a ponožkách. Na oči jsou Vám nasazeny ochranné brýle, to proto, aby nebyl poškozen zrak. Dostanete také rukavice, které zabrání úniku tepla z končetin. Nasadíme Vám elektrody, které se postarají o formování Vaší postavy a zpevnění svalů. První tři minuty pociťujete lehké mravenčení, které imituje lehkou rozcvičku. Poté dochází k samotnému programu, který je klienty vnímán velmi rozdíleně, vaše svaly cvičí samy, což nemůžete ovlivnit, stačí jen relaxovat a nechat tělo cvičit, v tomto případě je ošetření příjemné. Je třeba si na něj zvyknout a vy sami dle pocitu určíte jaká intenzita vám vyhovuje. Vy ležíte, avšak Vaše tělo funguje jako byste právě intenzívně cvičili! V den ošetření necvičit.
Přednášející doc. MUDr. Leoš Středa, Ph.D a Dana Scholleová I´M FIT ESTHETIC CENTER

Kontraindikace:

těhotenství, kardiostimulátor, epilepsie, psychóza a mentální nestabilita, jakékoli léze nebo poranění kůže a neurologické změny superficiální citlivosti.

Délka procedury: 50 minut

Doporučujeme ošetření pravidelně 2x týdně.
Pro dlouhodobý efekt je stejně nutné dodržování doporučeného režimu.Zpevnění hrudníku a břišních svalů, elektrostimulace, Esthetic Center, NC Fénix, Praha 9

Ošetřované oblasti:

břicho, boky, hýždě, záda, prsa, stehna, lýtka, paže

Výhody ošetření:

  1. ošetření 8 partií těla současně – břicho, boky, vnitřní vnější a vnitřní stehna nebo boky, hýždě, vnitřní a vnější stehna
  2. výsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření
  3. možné kombinovat současně s jinými procedurami
  4. bezpečná procedura, bez vedlejších účinků
  5. vhodné pro ženy i po porodu a i pro muže