Reference

Reference

 


Hubnutí, detoxikace a relaxace

Stanislava Dvořáková

Studio Dany Scholleové mě přesvědčilo, že lze dělat zázraky na počkání. Nedám mnoho na sliby z reklam a různých nabídek, dokud sama nevyzkouším… Některé problémové části těla se mi nepodařilo ani cvičením zeštíhlit. Šlo zejména o vnitřní strany oblasti kolen. Již po jedné terapii kryolipolýzou byl viditelný efekt. Zeštíhlení je znatelné i po několika měsících. Viditelné byly i výsledky jiných metod, které jsem ve studiu vyzkoušela, proto služby studia vřele doporučuji. Současně oceňuji profesionální přístup, přátelskou atmosféru a prvořadý zájem o klienta, jeho potřeby a spokojenost.

Jaroslava Jiříčková

Při své návštěvě Prahy zavítala do Beauty studia Praze-Kbelích v Mladoboleslavské ulici, jehož majitelkou je paní Dana Scholleová, která mě naprosto ohromila svými znalostmi o všech nabízených službách.
Já jsem při své první návštěvě vyzkoušela přístroj na hubnutí SLIM UP. Z výsledku jsem byla tak nadšená (okem viditelný úbytek – po změření činil v oblasti stehen 2 cm, přes břicho dokonce 3 cm a přes boky 1,5 cm), že jsem si hned domluvila další návštěvu. A to se ještě musím zmínit o tom, že i moje celulitida byla mnohem méně znatelná, pokožka byla krásně vyhlazená. Ošetření je naprosto bezbolestné, za velmi příjemnou cenu v Praze. Za těch 90 minut jsem si krásně odpočinula a ještě přitom zhubla. Škoda jen, že tento přístroj nelze nalézt i v mém současném bydlišti v Plzni.

Buriánová Jana

Byla jsem překvapena, jak jsou účinné hubnoucí ošetření, kde bez velké námahy po jedné kůře mně byla volnější sukně. Již se těším na další proceduru. Budu doporučovat všem mým přátelům.

Daniela

Super nabídka na hubnutí, zpevnění a odstranění celulitidy, byla jsem velmi spokojena. Po každém jednom ošetření vždy minimálně 3cm dole… ALE NA KAŽDE PARTII!!!!

Erika

Byla jsem před 2 měsíci na dvou kúrách. Dobře je že, Vám ošetří vlastně 6 partií najednou. Což je za tudle cenu neskutečné. Celkový úbytek byl na každé partii minimálně 4 cm. Já byla velmi spokojena.

Nikola

Jedna z nejlepších nabídek liposukcí a formování, vyzkoušela jsem snad vše, ale jen tady byl úbytek viditelný a hlavně hned!

Alice

Velice účinné musím souhlasit, že jinde není tak rychle odstraněn přebytečný tuk. Pokud chcete zhubnout, tak rozhodně ze všech těch neinvazivních liposukci doporučuji tuto.

Celestine

Dobrý den, jedná se o jedno z nejúčinnějších neinvazivních ošetření. Výsledek je garantován.

Lenka

Dobrý poměr cena / kvalita a počet partií!

Kosmetika

Facelifting omlazení

Romana

Dnes jsem absolvovala první faceliftingové ošetření, byla jsem nadšená z přístupu majitelky, velký profesionál, všem mohu jen doporučit, super výsledky. Jsem velice spokojená!!!!

Milada

Dobrý den, byla jsem snad na všech možných procedurách, ale tohle je první, která mi konečně pomohla. Obličej omlazený, bez vrásek a za velmi přijatelnou cenu. Za mě doporučuji. Koupím poukaz ségře.

Expresní omlazení na ples, párty

Kateřina

Dnes jsem byla na ošetření, před plesem, ale takový výsledek jsem opravdu nečekala. Doporučuji všem. Paní majitelka je navíc velmi příjemná a doslova “chodící reklama na svoje studio”, jak vypadá krásně a mladě 🙂

Terka

Chtěla jsem vypadat dobře na ples, lepši ošetřeni jsem nezažila! Velmi doporučuju!

Klára

Vřele všem doporučuji. Na ošetření jsem již byla a bylo to super, mohla jsem vyrazit sebevědomá na schůzku:-)

Ošetření akné

Patricie

Dobrý den, toto ošetření opravdu doporučuji všem, kdo mají problém s akné. Já jsem ten problém měla a díky tomuto ošetření byl vyřešen. Fakt úžasná nabídka za skvělou cenu.

Zuzana

Naprosto skvělé, ošetření jsem podstoupila v sobotu a opravdu to stojí za to!! Pleť je v podstatně lepším stavu.

Dan

jj paní Dana má pravdu, já měl černý tečky a do týdne po vyčištění znova. Takže jsem chodil na kosmetiku jednou za 10 dní … tři roky. Vyzkoušel jsem snad všechno. A teďka mi stačí jít jednou za dva měsíce.

Zobrazit profil Beauty studio Dana