Radiofrekvence-liposukce paží, podbradku, lýtek, u kolen, kotníků


Radiofrekvence liposukce paží, podbradku, lýtek, u kolen, kotníků

Radiofrekvenční liposukce Exilis rozpustí tuk usazený hlavně na problematických partiích, které se zeštíhlují velmi špatně i cvičením. Radiofrekvenční vlny rozpustí nejen tuk, ale navíc aktivují kolagen v pleti, což vede ke zpevnění a omlazení pokožky. Je dosud nejúčinnějším ošetřením, kde výsledek vidíte ihned.

Pro koho / na jaké partie

Slečny, ženy, muže, vhodné i pro sportovce – na oblasti: podbradek, krk, v okolí podprsenky, paže, lýtka, tuk u kolen, tuk u kotníků.

Kolik procedur je třeba

6 terapií po týdnu. Radiofrekvenci je možné kombinovat s lipolaserem, elektrostimulací, kryolipolýzou, lipomasáží, lymfodrenáží

Cena a čas procedury

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra okolí podprsenky, nebo u kolen nebo u kotníků 10min. 900,-
1x kúra podbradek a krk, nebo záda u podprsenky nad i pod 30min. 1300,-
1x kúra paže nebo lýtka 30 min. 1800,-
Prodloužení času 1 min. 60,-

Radiofrekvenční liposukce srovnatelná s operativním zákrokem na odstranění tuku a zpevnění paží, bezbolestně po 6 ošetřeních.

Úbytek tukových buněk a omlazení pokožky pomocí kombinace ultrazvuku a radiofrekvenční liposukce.

Odstranění podbradku radiofrekvencí – klientka po 6 ošetřeních.

Odstranění celulitidy, lipodestrukce problémových partií

https://www.youtube.com/watch?v=Nu7_y3TMYCg

Omlazení pleti pomocí monopolární, radiofrekvence s ultrazvukem Exilis Protégé

Omlazení pleti s okamžitým efektem bez operací a bolesti na profesionální úrovni. Ošetření omlazení pleti je vhodné pro zralou pleť, kdy se)objevují vrásky, pleť ztrácí jas, pružnost, pevnost a vitalitu. Omlazení pleti pomocí radiofrekvence je recept na prodloužené mládí, které se vám bude líbit. Radiofrekvence je bezbolestná a nestojí vás žádné úsilí. Doporučujeme 6 ošetření po týdnu, pak efekt vydrží minimálně 2 roky. Výsledek vidíte ihned po ošetření. Ošetření provádíme přístrojem Exilis Protégé, který získal nejvyšší ocenění estetickými klinikami v USA. Radiofrekvence s ultrazvukem je velmi vhodná nejen na omlazení pleti, ale i jako prevence, pro všechny, kteří zaznamenají první známky stárnutí (jemné vrásky, otoky, kruhy pod očima, lehce povadlou pleť). V tomto případě je vhodné přijít 4x až 8x za rok. Radiofrekvenční omlazení pleti je bezbolestná, hřejivá a příjemná procedura u které si odpočinete. Výsledek vidíte ihned po prvním ošetření a při celkové terapii tj. 6 kur se do 3 měsíců projeví konečný efekt. Saunu v den ošetření nedoporučujeme. Můžete pociťovat nepříjemné pálení.

Výhody radiofrekvenčního ošetření na omlazení pleti:bradfa

  1. V buňkách se postupně vytvoří kolagen, který má dlouhotrvající efekt, zlepší se kvalita a elasticita pokožky. Je to účinná a efektivní procedura.
  2. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.
  3. Stačí přijít na 6 kur po týdnu a výsledek vydrží minimálně 2 roky.

Délka celkové procedury:

obličeje, krku a dekoltu: 1h

Délka jednotlivých částí:

obličej 30 minut; krk a podbradek nebo dekolt, hřbety rukou 20 minut

V ceně ošetření je:

  • konzultace a poradenství před ošetřením
  • odlíčení a čištění pleti
  • radiofrekvenční ošetření dle výběru – obličej, krk a podbradek, dekolt, hřbety rukou
  • aplikace séra dle typu pleti
  • hydratační, regenerační a revitalizující maska
  • při zakoupení pernamentky ZDARMA parafín na ruce

Více info o přístroji:

Metoda přístroje Exilis Protégé od BTL získala nejvyšší uznání a ocenění, v kategorii Skin Tightening pro svojí novou unikátní technologii CRT – vytvoření vlastního kolagenu přirozenou cestou, kde hlasovaly estetické kliniky napříč USA. Jedná se o dynamickou monopolární radiofrekvenci s vysokofrekvenčním ultrazvukem v kombinaci s tepelnou energií, chlazením, což umožní obnovit vaše kolagenová vlákna a současně odstranit nadbytečný tuk. Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do hluboké dermis a do subdermálních vrstev. Tato energie proniká přes povrch pokožky, aniž by ho jakkoliv poškodila.