Omlazení pleti pro muže

Omlazení pleti pro muže

Proč mají muži obavy si zajít na kosmetiku či omlazení pleti? Mají předsudek, že tato ošetření jsou jen doménou žen? Doba se mění a pánové věřte, že vaše pleť také potřebuje pravidelnou péči, při které nejen omládnete, ale budete i příjemně relaxovat. Vyzkoušejte ošetření a určitě si ho oblíbíte. Kosmetické či omlazující ošetření je určeno pro všechny muže, kteří potřebují vypadat mladě a udržet si svůj mladiství vzhled co nejdéle.  Není rozhodující, zda omlazující ošetření potřebujete pro své náročné a reprezentativní povolání, či si přejete dopřát kosmetickou péči jen sami pro sebe jako formu odpočinku a relaxace. Nebojte se přijít, vysvětlíme vám,  jak pečovat správně o pleť a zvolíme vhodné postupy a metody ošetření dle vašich přání.

Pro koho a na jaké partie je určená

Muže. Na oblasti: obličeje, krku, dekoltu. Kosmetické ošetření můžeme zkombinovat s liposukčními, hubnoucími a relaxačními procedurami ve stejném čase.

Kolik procedur je třeba

1x měsíčně, podle typu pleti vám doporučíme některé z následujících procedur:

Cena a čas procedury

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra obličeje čištění ultrazv. špachtlí, zapracování speciálních sér s faceliftingem, maska, krém (60 min.) 950,-
Ostatní terapie v ceníku tj. kyslíková mezoterapie, radiofrekvence

Doba se mění a pánové věřte, že vaše pleť také potřebuje pravidelnou péči, při které nejen omládnete, ale budete i příjemně relaxovat.

Dopřejte si omlazující ošetření nejen pro reprezentativní povolání a kosmetickou péči si užijte sami pro sebe jako formu odpočinku a relaxace.

Radiofrekvenční omlazení – omládněte o pár let spolu s liposukcí podbradku.