Odstranění celulitidy Slim up – hýždě, boky, stehna součaně


Odstranění celulitidy Slim up – hýždě, boky, stehna současně

Chcete se zbavit celulitidy a současně zeštíhlit, detoxikovat a omlazovat pokožku? Rádi byste se zbavili stresu, napětí a načerpali energii přirozenou cestu jako při cvičení? Nabízíme Vám širokospektrální odpověď na problémy s celulitidou, a to na hýždích, bocích a stehnech současně. Pomocí unikátního spojení infračerveného záření, ultrazvuku a elektrostimulace v rámci jednoho ošetření vaše celulitida mizí. Lze jí předejít správným životním stylem a prevencí pomocí lipomasáže nebo lymfodrenáže. Více informací níže.

Pro koho / na jaké partie

Slečny, ženy, muže, vhodné i pro sportovce na oblasti: břicho, boky, stehna, hýždě, lýtka, paže

Kolik procedur je třeba

Závisí na stupni celulitidy, navrhneme účinnou péči. Doporučujeme ošetření: pravidelně 2x týdně. Prevence celulitidy: 1x za 14 dní.

Výhody ošetření:

  • ošetření 3 partií těla současně –  boky, hýždě, vnitřní a vnější stehna,
  • výsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření
  • možné kombinovat současně s jinými procedurami
  • bezpečná procedura, bez vedlejších účinků

Cena a čas procedury

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra paže nebo u kolen nebo lýtka 50min.  1200,-
1x kúra hýždě a boky 50min.  1200,-
1x kúra hýždě a boky a vnitřní stehna 50 min.  1800,-
1x kúra břicho nebo hýždě a boky a vnitřní stehna a vnější stehna 50 min.  3000,-

 


Úbytek 6 cm po 6 kúrách.

Klientka po 1 kúře.

Úbytek 4 cm po 6 kúrách.

Profesionální přístroj Slim-up cvičí za vás, jako když jste v posilovně. Efektivní hubnutí, ošetření celulitidy, tvarování těla, odvodnění, detoxikace těla a odstranění otoků. Výsledek vidíte ihned.

Elektrostimulace -odstranění celulitidy, zpevnění, formování,

https://www.youtube.com/watch?v=4sBpZALs0M4
https://www.youtube.com/watch?v=zVU346pB_II

Pomocí unikátního spojení infračerveného záření, ultrazvuku a elektrostimulace v rámci jednoho ošetření vaše celulitida mizí. Postava se formuje, zpevňuje, nadbytečný tuk a otoky nohou se odstraňují. S tímto ošetřením dosáhnete, že svaly cvičí aktivně, což ovlivňuje formování postavy, tj. odstranění celulitidy, odstranění nadbytečného tuku, tvorbu svalů, zrychluje se oběh lymfy nebo krve, která způsobuje otoky nohou a  zvýšíte celkovou fyzickou kondici. Cvičení se provádí bez námahy a bez zapojení kardiovaskulární soustavy. Proto jsou vyloučena všechna rizika spojená s aktivní činností, například změny tlaku krve a problémy se srdcem, dech se nerzrychluje, ale přesto se propotíte, jako u namáhavého cvičení.  Jeho působení je mimořádně relaxující a příjemné.

Průběh ošetření:

Po dobu ošetření ležíte ve spodním prádle, rukavicích a ponožkách (zabrání se úniku tepla). Na oči si dáte ochranné brýle. Nasadíme Vám elektrody, které se postarají o odstranění celulitidy, formování vaší postavy a zpevnění svalů. První tři minuty pociťujete lehké mravenčení, které imituje rozcvičku. Poté dochází k samotnému programu a vaše svaly cvičí samy. Toto nemůžete ovlivnit, stačí jen relaxovat a nechat tělo cvičit a vy sami dle pocitu určíte, jaká intenzita vám vyhovuje. Za chvíli si zvyknete a ošetření je příjemné. Vy ležíte, avšak Vaše tělo funguje jako byste právě intenzívně cvičili!  V den ošetření necvičit.

Celulitida:

Celulitida je vada na kráse, kterou primárně způsobuje nedostatečnost v mikrocirkulaci, která vede ke změnám v tukové tkáni a pojivových vláknech. Celulitida může být těžká (nebo nezralá), lehká, především tuková, dominuje v ní ztráta tonusu pokožky, nebo může souviset se špatným oběhem lymfy nebo krve. Všechna nabízená léčení mají za cíl zvýšit oběh (např. zahřívací kosmetikou nebo „vazotonizací“), snížit objem tuku (produkty na štěpení tuků, jako jsou řasy, jód, kofein, kola nebo hypertermická zařízení), snížení stáze nebo edému (tlaková terapie, „vysušující“ kosmetika) nebo zlepšení tonusu pokožky (zařízení pro pasívní cvičení a kontrakce pomocí motorků) a tak podobně. Nabízíme širokospektrální odpověď na problémy s celulitidou. Ve skutečnosti umožňuje, společně s fyziologickou phypertermií vyvolanou infračervenými paprsky: významné zvýšení lokální mikrocirkulace (celulitida je charakterizovaná „studenějšími“ místy) s příslušným okysličováním a výživou tkáně, zdravou drenáž toxinů, k němuž dochází díky stimulaci cév a lymfy, zrychlení metabolismu tukové tkáně, která bývá u žen s celulitidou přebytečná. Díky přímému kavitačnímu a mechanickému působení ultrazvuku je také možné získat: cílený lipolytický účinek na místa, kde došlo k nahromadění tukových míst, fibrinolitický a elastizující účinek na velká vazivová místa s rozvinutou celulitidou. Účinek excitace pomocí motorků a elektrostimulace podporuje: odvádění lymfy a krve ze „stojatých míst“ díky odčerpávající funkci svalů, nápravu tonusu a zmenšení důlků díky svalovému cvičení. Možnost lokalizovat jak infračervené paprsky, tak 16 elektrod a 20 zdrojů ultrazvuku na místa nejvíce postižená nedokonalostmi způsobenými celulitidou umožňuje tvarování těla.

Otoky nohou a stagnace krve a lymfy v nohách

Toto je další obecně rozšířený problém, hlavě mezi ženami. Nateklé kotníky, unavené nohy, křečové žíly a edémy se objevují stále častěji. Jsou způsobeny především genetickými faktory, ale jejich vznik podporuje i sedavý životní styl, nevhodný typ oblečení, těhotenství, hormonální poruchy, které vedou k retenci, a specifická povolání, pro která jsou typické dlouhé časové úseky se stáním nebo sezením. Při vyšší hmotnosti je pro krevní oběh těžší dostat se zpět k srdci, tuk stlačuje žíly a mízní cévy. SLIM UP ULTRA umožňuje rychlé zlepšení, a to jak snížením přebytečného tuku, tak poskytnutím účinného svalového cvičení, které působí jako „pumpa“, rozproudí tekutinu v žílách a mízních cévách a „tlačí“ rozšířené cévy směrem vzhůru. Zdroje infračerveného záření také zvyšují rychlost pohybu lymfy a umožňují to, co je ve všech svých záměrech a účelech lymfatická drenáž. 1) Infračervené záření a jeho účinky: Infračervené záření má na lidský organismus mnoho blahodárných účinků na zdraví, tělo a pohybový aparát. Vede ke zvýšení všeobecné i místní teploty (na pokožce se dá naměřit teplota až 43°C). Zvyšuje se rychlost metabolismu přibližně o 14%. Způsobuje rychlejší lymfatické odvodňování, lepší okysličení a výživu tkáně, zlepšuje regeneraci, hojení a účinně působí proti stárnutí kůže. Svaly se lépe uvolňují, což má vliv i na psychiku. Infračervené paprsky urychlují pohyb elektronů po oběžných drahách, tím vyvolají tepelný efekt, který proniká tam, kde je ho nejvíce třeba do podkožního vaziva a tkání, urychluje jejich výměnu (zvyšuje schopnost leukocytů pohlcovat choroboplodné mikroby). Toto teplo působí proti bolesti a má uklidnující účinky, což přispívá k odstranění zánětlivých procesů. Výzkumy NASA potvrdily, že infračervé  záření je ideální metoda k udržení stálé kondice srdečních cév amerických kosmonautů. 2/Ultrazvuk a jeho účinky: vede ke snížení tukové hmoty a dá se lokalizovat ještě lépe na potřebná místa tím, že se použije energie z 20 zdrojů ultrazvuku. Ultrazvuk nejenom způsobuje zvýšení teploty, které pochází z infračervených paprsků, ale také vytváří přímé rozkládání tuků. Vydává vibrace s kontrolovaným kmitočtem a výkonem a v ošetřované tkáni poruší pouze membrány tukových buněk. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru, následně je odplaven lymfatickými a krevními cestami, metabolizován játry, kde se štěpí a trávicím traktem je odveden ven z těla.

pred-a-po
Před a po

3) Elektrostimulace a její účinky: Tento velmi jednoduchý princip simuluje přirozené procesy, které se dějí, když mozek vydá do svalů povel ke kontrakci svalu. Mozek vysílá signál v podobě elektrického proudu, který cestuje vysokou rychlostí podél nervových vláken. Jakmile dosáhne cíle, signál vybudí motorický nerv, který přenese informaci do oblasti v bezprostředním okolí svalu a spustí kontrakci. Kontrakce je smrštění svalu, následné vrácení do původní stavu je tzv. relaxace. Svaly v podstatě nerozlišují rozdíl mezi kontrakcí spuštěnou mozkem a kontrakcí vyvolanou elektrostimulací. Během jedné kury dostáváte maximální péči.

Obecný relaxující účinek

Je evidentní, že světlo a teplo mají relaxační i antidepresivní účinky v souvislosti s uvolňováním chemických mediátorů do krevního oběhu. To znamená, že „koupání“ v infračerveném záření je dozajista zdravé, musíme však současně uvážit přínos smyslového vnímání spojeného se stahy velkých svalových vazů v těle. Co by mohlo být příjemnější, než cvičení, které nevyžaduje žádné úsilí, ale zato zlepšuje krevní oběh a odstraňuje zachycené toxiny? SLIM UP ULTRA Vám nabízí to vše v jediné hodině, na příjemné pohovce, v teplém infračerveném světle a mezi příjemnými vlnami, které vytváří stimulace svalů a zajišťuje relaxační posezení, při němž se uvolníte od stresu. Kontraindikace: kardiostimulátor, horečka, infekční onemocnění, zánět, akutní úraz, otok, poranění kůže, těhotenství, kloubní náhrady, kovové destičky, epilepsie, neurologické změny