O nás

Chcete vypadat krásnější a cítit se lépe než kdy dříve?

Bezbolestné zákroky

Nabízíme Vám komplexní estetickou péči zaměřenou na liposukce, zpevnění těla a odstranění celulitidy bez nutnosti operace, a to za příznivé ceny. Výsledky vidíte ihned.

Od roku 2009 se snažíme plnit sny o dokonalém těle skrze široké spektrum moderních, zejména neinvazivních, čili bezbolestných a relaxujících zákroků.

Naší specializací je individuální přístup, důkladný pohovor, rozbor jídelníčku, měření, focení, pak se podíváme společně na fotku a dle ní se snažíme pomoci Vám k vaší vysněné postavě, či mladistvému vzhledu pomocí anti-agingu. Po celou dobu Vašich procedur se Vás snažíme psychologicky podporovat, i mimo termíny návštěvy, tak nejste na hubnutí sami.

Máme arsenál špičkových technologií, které různě propojujeme, šetříme Váš čas tím, že provádíme více ošetření najednou.

Naši zákazníci se mohou spolehnout na mé dlouholeté zkušenosti, vystudovala jsem FTVS, absolvovala nespočet kurzů v péči o tělo a měla jsem 25letou kariéru ve sportu, kde lékaři a trenéři neustále kontrolovali váhu.

Lékařské zákroky

V případě, že Vám již nevyhovují bezbolestné metody, tak Vám nabízíme zákroky plastické chirurgie a estetické medicíny od zkušeného odborníka, plastického chirurga MUDr. Václava Poláčka CSc.

Na lehčí zákroky si objednáte konzultaci s MUDr. Poláčkem CSc, který zde aplikuje botulotoxin a jiné výplňové materiály (např. na zvětšení rtů). Operace očních víček, prsou, různé druhy liposukcí se provádějí na jiném pracovišti.

 

Cévní a interní ambulance MUDr. Martin Petrlík – žilní chirurgie

Odstraňování všech typů křečových žil od nejmenších metliček po největší tzv. kmenové varixy. Vše rychle s minimální zátěží pro pacienta. Bez omezení v běžné denní činnosti.

Včasná diagnostika a prevence všech forem aterosklerozy: Vaše budoucnost bez obav.

 

 

S Jazykové vybavení: němčina, portugalština, pasivně angličtina, ruština

 

 

MUDr. Václav Poláček CSc.

Dovolte mně představit nového spolupracovníka, kterého si vážím nejen pro jeho erudovanost, ale úžasný přístup k pacientkám. Pan doktor Poláček je zkušený odborník na estetickou medicínu a dermatologii (Medaile Purkyňovy společnosti „Za zásluhy o plastickou chirurgii“, 2007). Dokončil Fakultu všeobecného lékařství UK v roce 1970 a byl jeden z prvních, kteří zde tento obor vykonával. Kromě velmi příjemného jednání by byl výčet jeho kvalit zdlouhavý, tak zmíním např. aspiranturu v roce 1989 na téma imunologie, angažovanost na klinice 1. LF UK v nem. na Bulovce, práci v LD, dlouholeté členství v Americké společnosti plastické chirurgie, a řadu přednášek a publikací (poslední 2014- “Manuál estetické liposukce” ) Od září 1997 přešel na nově otevřenou kliniku plastické chirurgie ve FN Na Bulovce, kde působí ve funkci školského zástupce přednosty. V Lékařském domě Praha 7 vykonává lékařskou praxi od roku 1995.

Složené atestace

Atestace z chirurgie I. stupně, 1975 Atestace z plastické chirurgie, absolvoval s pochvalným listem za výtečné znalosti, 1982 Licence od České lékařské komory pro obor chirurgie a plastická chirurgie

Ocenění a funkce

Cena Českého literárního fondu za rok 1986 – za článek Changes in Lymphocyte Activity in Severe Burns Předseda česko-amerického sympozia o plastické chirurgii PSEF Praha, 1992 Předsedající jednotlivých sekcí řady sympozií v naší republice i v zahraničí. Národní reprezentant v Evropské popáleninové společnosti, 1989-1991 Jmenován do výboru kongresu Mezinárodní konfederace PRCH v San Francisku, 1999 Člen atestační komise a akreditační komise oboru plastická chirurgie  

MUDr.Václav Poláček CSc. plastický chirurg, dermatolog, botox, fillery, odstranění vrásek, tuků, operace prsou

Certifikáty

Školení NSR – certifikovaná kosmetička, vizážistka
Školení NSR – certifikát hygieny
Školení NSR – ošetření a thermo-modeláž Ingeburg
Školení NSR – Alternativní ošetření pomocí fytoterapie Maurice Mességue
Školení NSR – metody ošetření Maria Galland
Školení NSR – kosmetický kurz pro modelky
Školení – certifikovaná kosmetička – rekvalifikace v ČSR
Školení – na obsluhu – anti-agingového přístroje Exilis Protégé
Školení – na obsluhu – IPL – intenzivní pulzní světlo
Školení – na obsluhu Kryolipolýzy – zmražení tukových buněk
Školení – na obsluhu Lymphastimu – přístroj na lymfatický systém
FTVS – 3 roky – licence trenéra I. třídy ve stolním tenise
Školení – na obsluhu Lipolaseru – přístroj na zkapalnění tukových buněk
Školení – na obsluhu Eximie – anticelulitidní, hubnoucí, masážní a kosmetické kúry
Školení p. Dr. med. Franz-Josef Schingale – vliv hormonů a mízy na homeostázu organismu
Školení – na obsluhu Slim up – anticelulitidní, hubnoucí, zpevňující, detoxikační a kosmetické kúry
Školení – chemický peeling a mezoterapie
Školení – na obsluhu kyslíkového přístroje Oxyjet, na omlazení, alergickou/aknózní pleť