Odstranění celulitidy lipomasáží


Odstranění celulitidy lipomasáží

 

Máte přání mít pokožku bez celulitidy? Toto přání se může pro vás stát sladkou realitou. Přijeďte si vyzkoušet příjemné masážní ošetření, které vám odstraní celulitidu, současně zeštíhlíte, detoxikujete a omlazujete pokožku. Pravidelné ošetření je vhodné pro prevenci celulitidy.

Při odstranění celulitidy je třeba restartovat tkáňový metabolismus, odstranit zplodiny látkové výměny a zpevnit ochablé vazivo. Lze jí předejít správným životním stylem a prevencí.

Pro koho / na jaké partie

Slečny, ženy, muže, vhodné i pro sportovce na oblasti: břicho, boky, stehna, hýždě

Kolik procedur je třeba

Závisí na stupni celulitidy, navrhneme účinnou péči. Doporučujeme ošetření: pravidelně 2-3x týdně. Prevence celulitidy: 1x za 14 dní.

Výhody ošetření celulitidy:

  • výsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření
  • bezbolestná, bezpečná procedura, bez vedlejších účinků
  • lipomasáž je možné kombinovat s elektrostimulací a lymfodrenáží

Cena a čas procedury

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra boky nebo hýždě nebo stehna (20min.) 1000,-
1x kúra boky nebo hýždě nebo stehna (40 min.) 2000,-
Prodloužení času 1 min. 60,-

Odstraňte tuk a celulitidu procedurou, která je lepší než relaxační masáž.

Úbytek 12 cm za 4 týdny.

Odstranění tuku pod podprsenkou, klientka po 3 ošetřeních.

Odstranění celulitidy problémových partií lipomasáží

Přístroj Eximia Attraction je absolutní světovou špičkou v odstraňování celulitidy, detoxikaci organismu, otoků nohou, zpevnění těla a redukce tuku. Tato procedura je také vhodná na povadlou pokožku k její rekondici. Díky perifernímu prokrvení pokožka získá zpět svou elasticitu.

Lipomassage tj. endolift, elektroporéza, ultrazvuk, co si tím názvem můžete představit? Je to nejmodernější metoda odstranění celulitidy a lisposukce ultrazvukem. Vašemu tělu vrací tvar, hydrataci, pevnost a hebkost pokožky podpořenou okysličením a hydratací. Za pouhých 6 ošetření dosáhnete zeštíhlení a zpevnění na místech, kde chcete. Perfektně přetvoří vaše křivky těla, výsledek vidíte ihned po ošetření. Odstranění celulitidy a liposukce ultrazvukem je příjemná, bezbolestná a zažijete i pocit relaxace. Zabírá tam, kde dieta a cvičení už nepomáhá. Velmi vhodné pro ženy po porodu.

Principem ošetření odstranění celulitidy, detoxikace organismu, otoků nohou je masáž pomocí hlavice přístroje, do které se pomocí podtlaku (vakua) nasává kožní řasa, jež je hnětena dvěma masážními válečky, které jsou řízeny počítačem, každý má svůj pohon, otáčí se dle zvoleného programu od sebe, k sobě i jedním směrem a vytváří takzvanou “vakuovou vlnu”, která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, do strany nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací. Tímto se cíleně řídí intenzita ošetření, buď působí hlouběji v podkoží (lokální tuk, celulitida), nebo zpevňuje pokožku a vyhlazuje (po porodu, po liposukci) či provádí drenáže a tím aktivuje lymfatický systém.

Průběh ošetření odstranění celulitidy:

petr-eximia-vnejsi-stehna

Klientka si pohodlně lehne, natřeme jí olejem. Vlastní ošetření probíhá jako masáž, jen vezme hlavici přístroje, kterou jezdíme po ošetřovaném místě. Do hlavice se pomocí podtlaku (vakua) nasává kožní řasa, jež je hnětena dvěma masážními válečky, které řídí počítač, každý má svůj pohon, otáčí se dle zvoleného programu od sebe, k sobě a vytváří takzvanou “vakuovou vlnu”. Po ošetření zbytky oleje omyjeme. Procedura je vnímána jako příjemná a relaxující.

Kontraindikace:

Těhotenství, kardiostimulátor, rakovina, akutní infekce, selhávání srdečního oběhu, vážné selhání ledvin, křečové žíly, vysoký krevní tlak, tuberkulóza, duševní problémy.

 

patientinen

 

Možná rizika:

Zarudnutí v ošetřované oblasti, které nejdéle do několika hodin vymizí.
Zcela výjimečně lokalizované modřiny.