Lipolaser – liposukce břicho, boky, hýždě současně


Lipolaser-liposukce více partií břicho,boky,hýždě

 

Chcete se zbavit tuku v jedné či více partiích těla a to dokonce v jednom ošetření najednou? Váš sen se může stát realitou.

Liposukce pomocí lipolaseru je bezbolestná, hřejivá a relaxační procedura k odstranění tuku na více problémových partiích současně a má okamžitý efekt s omlazením pokožky.

Pro koho / na jaké partie

Slečny, ženy, muže, vhodné i pro sportovce – na oblasti: Břicho, boky, stehna, hýždě, paže, lýtka, špíčky u kolen a okolí podprsenky, podbradek, u mužů v okolí prsou.

Kolik procedur je třeba

Dle množství tuku. 2-3x týdně. Doporučujeme 5–8 návštěv v rozmezí opakování 2–4 dnů. Lipolaser je možné kombinovat s elektrostimulací, kryolipolýzou, lipomasáží, lymfodrenáží, radiofrekvencí a pohybovou aktivitou. Nutné – vysoký příjem vody a omezení tuku ve stravě.

Cena a čas procedury

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra paže nebo nebo u podprsenky nebo špíčky u kolen nebo lýtka 40min. 1000,-
1x kúra břicho a boky 40min. 1400,-
1x kúra břicho a boky a vnitřní stehna 40 min. 1800,-
1x kúra břicho a boky a vnitřní stehna a vnější stehna 40 min. 2200,-
Nastavení delšího času 1min. 60,-

 

Laserová liposukce vás ihned zbaví nadbytečného tuku a v jednom zákroku zároveň zpevní pokožku. Hubněte a relaxujte.

Liposukce břicha 8 cm po 3 kúrách.

Kombinace hubnoucích procedur, úbytek 9 cm během 3 týdnů.

Laserová liposukce – zkapalnění tuku

Laserová lipolýza je účinnou metodou, který v těle vyvolává proces jako při sportovních aktivitách, tento proces je tělu přirozený  a vy se takto zbavíte přebytečného tuku bez rizik. Vedlejším produktem laserového záření je omlazení pokožky, podkoží a zlepšení elasticity díky působení na kolagenová vlákna.

Jak ošetření lipolaserem funguje?

Tato technologie neinvazivní laserové lipolýzy byla vyvinuta v USA a prošla rozsáhlým klinickým testováním. Pomocí laserového přístroje se zaměří světelný tok na tukové oblasti, ty se zahřejí a dochází se stimulaci tukových buněk. Tuk se zkapalní a vyloučí do mezibuněčnéhých  prostor a přirozenou cestou se odstraní lymfatickým systémem z těla ven.

2-laserova-liposukce-esteticke-centrum-praha-9-v-oc-fenix-im-fit

Lipolaser využívá účinku nízkoúrovňového laseru, nazývaného také studený laser. V klinických studiích bylo prokázáno, že nízkoúrovňový laser stimuluje tukové buňky tak, že začnou emulgovat tuk obsažený uvnitř buňky. Zkapalněný tuk (triglyceridy a mastné kyseliny) pak prochází přes obal tukové buňky do intersticiální vrstvy (tzv. mezibuněčného prostoru). Z tohoto prostoru pak tuk odchází do lymfatického systému, odkud je poté vyloučen z těla.

  • Před působením lipolalaseru mají tukové buňky pravidelný (cluster) tvar.
  • Již během několika minut po působení laseru začnou tukové buňky vyvíjet tzv. přechodné póry.
  •  Vznik pórů umožní buňce uvolnit svůj obsah tuku do extracelulárního prostoru.
  • Vyprázdněná tuková buňka
  • Tukové buňky se nepoškozují ani neodstraňují, ale jen se zmenší jejich objem. Fotografie představují jeden z vědeckých důkazů působení a pozitivního vlivu laseru na tukové buňky.

Biochemický efekt nízkoúrovňového laseru emulguje tuk uvnitř buněk, účinkuje na bilipidovou membránu v tukové buňce a utváří v ní průchodové póry. Póry buňku nepoškozují, slouží k odvodu tukových složek z buňky. Utváření průchodových pórů je výsledkem série druhotných reakcí, jež mají svůj původ v mitochondriích.

Navíc se dostavuje dominový efekt, kdy si buňky informaci o změně jejich obsahu předávají mezi sebou a dochází k úbytku tuku v celém těle. Díky snížení obsahu tuku v tukových buňkách je objem tukové buňky menší. Při množství milionu tukových buňek v ošetřované oblasti je efekt viditelný a dochází k úbytku v ošetřované oblasti v řádech cm.

Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kilojaulů.

Hlavní účinek takové laserového světla spočívá v působení na metabolismus tukové buňky. Díky vlnové délce laseru jsou stimulovány části buňky, které jsou odpovědné za zrychlení látkové výměny a mobilizaci tukových vakuol lipocytu. Dalším efektem laserového světla je dočasné zvětšení průsvitu cév v ošetřené oblasti a tím i zvýšenému prokrvení.

Po ošetření dochází významnému zlepšení prokrvení, zvýšenému zásobování tkáně i jednotlivých buněk živinami a kyslíkem, zlepšení látkové výměny v tkáni rovněž i na úrovni jednotlivých buněk.

Toto významným způsobem urychlí metabolismus tuků, dochází ke změně procentuálního složení tukové tkáně zejména mezi glycerinem a vodou.

canstockphoto29434167_res

Přináší srovnatelné výsledky s operativními zákroky, jen je k tělu podstatně šetrnější.

Průběh ošetření:

Klientka  si  pohodlně  lehne,  přiloží  se  na  problémová  místa  laserové  destičky,  které se upevní. Při zapnutí přístroje klientka pociťuje příjemné teplo, či lehké  mravenčení. Tato procedura je bezbolestná, relaxační a má okamžitý efekt.

Výhody ošetření u lipolaseru:

  1. ošetření až tří partií těla najednou (břicho, boky vnitřní stehna) (hýždě, vnější a vnitřní stehna)
  2. výsledek vidíte okamžitě po prvním ošetření
  3. možné kombinovat současně s jinými procedurami
  4. bezbolestná, bezpečná procedura, bez vedlejších účinků

Kontraindikace:

Těhotenství a kojení, nádorová onemocnění, srdeční a ledvinové choroby, infekční onemocnění, pacienti s kardiostimulátorem, atopický ekzém, onemocnění lymfatického systému, hormonální léčba.