Kyslíková mezoterapie na omlazení obličeje, krku, dekoltu, prsou

Kyslíková mezoterapie na omlazení obličeje, krku, dekoltu, prsou

Rádi byste si udrželi jemnou a pružnou pleť nebo si přejete jen zpomalit projevy stárnutí? Chcete zabránit tvorbě pigmentových skvrn, akné a současně omladit pokožku na obličeji, krku, dekoltu či prsou? Tak vyzkoušejte kyslíkovou mezoterapii.

Při kyslíkové mezoterapii se vám bezbolestně vstřikují séra pulzním tlakem 98% koncentrovaného kyslíku do hlubokých vrstev pleti a při pravidelném ošetření 1x měsíčně vytvářejí zásobu aktivních látek v pokožce. Kyslíková mezoterapie urychluje metabolické procesy, pokožku detoxikuje, sníží tvorbu nečistot, poruch pigmentace, zabezpečuje hydrataci, podporuje vlastní tvorbu kolagenu a elastinu, a tím přispívá k omlazování a osvěžení vaší pleti. Jemné vrásky úplně zmizí.

Pro koho a na jaké partie je určená

Slečny, ženy i těhotné a kojící, muže – pro všechny typy pleti, včetně alergické, aknózní, prevence pigmentových skvrn, žilek. Na oblasti: obličeje, krku, dekoltu, prsou.

Kolik procedur je třeba

1x měsíčně, při povadlé pokožce 1x týdně po dobu 5 týdnů nebo doporučujeme 6 ošetření pomocí radiofrekvence.

Cena a čas procedury

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra obličej, čištění ultrazv. špachtlí a ruční, zapracování séra dle typu pleti kyslíkovou pistolí a masáž rollerem s hydratačním gelem, maska, krém, (60 min.) 2200,-
1x kúra čištění obličej, krk, dekolt, ultrazv. špachtlí a ruční, zapracování séra dle typu pleti kyslíkovou pistolí a masáž rollerem s hydratačním gelem, maska, krém, (90 min.) 2900,-
Ošetření výběr z (oční okolí, rty a okolí, krk, dekolt), zdarma – bonus k ošetření – čištění ultrazv špachtlí, séra dle typu pleti, maska, krém (30 min.) 900,-
Ošetření prsou zdarma – bonus k ošetření – peeling, séra dle typu pleti, maska, krém (45 min.) 1100,-

Kyslíkový faceliftingomlazení obličeje, klientka po 1 ošetření, odstranění vrásek na čele, pod očima a na krku.

Rádi byste si udrželi jemnou a pružnou pleť nebo si přejete jen zpomalit projevy stárnutí? Klientka před a po 3 měsících.

Kyslíková mezoterapie zabezpečuje hydrataci, podporuje vlastní tvorbu kolagenu a elastinu, a tím přispívá k omlazování a osvěžení vaší pleti. Jemné vrásky úplně zmizí.