Kyslíková mezoterapie na alergickou a citlivou pleť

Kyslíková mezoterapie na alergickou a citlivou pleť

Vaše pleť vás svědí, lehce zarudne, či se vám dokonce objevuje vyrážka, pupínky či otoky? Bojíte se zajít na kosmetické ošetření a použít jakýkoliv jiný krém, než který používáte? Řešením pro vás je vyzkoušet v ČR málo dostupnou kyslíkovou mezoterapii, při které používáme dermatology ověřené a doporučené krémy. Kyslíková mezoterapie se skládá z několika fází ošetření. Pro alergickou pleť se vybírají šetrnější postupy, které pleť nedráždí, naopak, pocítíte např. pulzní tlak kyslíku jako osvěžující pocit. Kyslíková mezoterapie je velmi příjemná, bezbolestná a zároveň relaxující procedura. Výsledek zlepšené pleti vidíte hned po ošetření. Vaše pleť se bude postupně regenerovat bez pocitu podrážděnosti.

Pro koho a na jaké partie je určená

Slečny, ženy i těhotné a kojící, muže – a) na alergickou pleť  Na oblasti: obličeje, krku, dekoltu.

Kolik procedur je třeba

Při problémech – 1x týdně po dobu 5 týdnů, po odeznění akutních problémů 1x měsíčně. Ke zlepšení účinku kyslíkové mezoterapie doporučujeme před ošetřením vyčistit pleť ultrazvukovou špachtlí.

Cena a čas procedury

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra čištění ultrazv. špachtlí a ruční čištění, zapracování speciálních sér na problematickou pleť kyslíkovou pistolí a masáž rollerem s hydratačním gelem, maska, krém (1,5h min.) 1800,-

Kyslíková mezoterapie je doporučována dermatology na alergickou pleť.

Vaše pleť svědí, lehce zarudne, či se vám objevuje vyrážka či otoky? Vyzkoušejte v ČR málo dostupnou kyslíkovou mezoterapii, alergie vám postupně zmizí.