Formování, hubnutí po porodu, po padesátce, nemoci a úrazu


Hubnutí po porodu

I po porodu můžete rychle a zdravě zhubnout. Pokud kojíte, zapomeňte na diety, kila jdou dolů velmi rychle a sebevědomí rychle nahoru. Problém zhubnout po porodu má téměř polovina nešťastných žen. Sestavíme program na hubnutí „šitý“ vám na míru.

Hubnutí po padesátce

Menopauza nejčastěji začíná mezi 45-55 rokem života ženy, při které dochází k nedostatečné tvorbě estrogenů a ukončení funkce vaječníků. Často slyšíme, začala jsem přibírat snad i z vody. Zdravě hubnout se dá v každém věku i po padesátce a pomocí neinvazivních metod znova nabydete ztracené sebevědomí. Čím dříve přijedete, tím lépe.

Hubnutí po nemoci, úraze

Zdravě hubnout se dá v každé životní situaci, i když nemůžete cvičit. S bezkonkurenčním přístrojem slim up Vám elektrické impulzy současně s infrasvětlem stahují svalové skupiny mnohonásobně více než při běžném cvičení. Tělo by takový nápor nebylo samo schopno vydržet. Cvičení se provádí bez námahy vleže, bez zrychlení tepové frekvence a přesto budete propoceni.

Pro koho / na jaké partie

Pro ženy po porodu, v menopauze – na oblasti: celého těla. Pro všechny, kteří se chtějí cítit fit i v těžké životní situaci – na oblasti: celého těla.

Kolik procedur je třeba

Dle množství tuku 1x-2x týdně, je možná kombinace různých procedur např. elektrostimulace, kryolipolýza, lipomasáž, lymfodrenáž a radiofrekvence.

Cena a čas procedury

Dle výběru procedur: 1000, 1800, 2200, 2800, 3300 Kč. Čas 20, 40, 50 minut a 1,5h.: Při balíčkách – 20% sleva!

Zdravé hubnutí po porodu, foto před a po 16 kúrách, úbytek 18 cm.

Nebojte se hubnutí po padesátce, s našimi kúrami se lehce zbavíte tuku, zformujete a zpevníte postavu.

Efektivní hubnutí vleže bez námahy, výdej energie jako za 4 hodiny v posilovně. S tvorbou hormonů štěstí – endorfinů.