Home

Photogallery – references of satisfied clients

Convincing results of weight loss, liposuction, cellulite removal and skin rejuvenation. Visit the photo gallery before and after the change of our clients.

Gallery of our clients before and after

We offer you:

1) various treatments for weight lossliposuction without scalpel, firming 2) various treatments for cosmetic care – anti-aging, rejuvention, acne cure, breast firming 3) our prices are from 50 Euro to 150 Euro per treatment.

Book an appointment

Special programs for men

Slimming and body forming. Exclusive face rejuvenation. Liposuction of double chin. Individual programs.

Book an appointment

Introducing treatments for weight loss – liposuction without scalpel, firming, anti-aging etc. from Czech actress Míša Dolinová.
Dárkové poukazy
  • Ranging from 1000 to 5000 CZK
  • For friends
  • For family members
  • Great birthday or christmass gift

First-class equipment


  • Most up-to-date equipment
  • Meets EU norms
  • Meets USA FDA norms

Guaranteed results


  • Best price performance ratio
  • Immediate results

Co o nás říkají naši klienti


Toto příjemné beauty studio nabízí kosmetické služby na nejvyšší úrovni. Paní majitelka je velmi sympatická a energická dáma, která ví přesně co dělá a umí zvolit vhodnou proceduru tak, aby odcházel spokojený i sebenáročnější klient. Za sebe mohu jedině doporučit! Někdy sport a zdravé jídlo holt nestačí a od toho tu je precizní práce paní Scholleové, která vám zaručeně vrátí ztracené sebevědomí bez bolesti zpět.

Lenka

, modelka

Relaxace, příjemná atmosféra a funkčnost procedury, završena profesionálním přístupem, tak bych shrnul návštěvu v Dana Beauty salonu. Slova často nevyjádří všechno. Pozitivně mě překvapila účinnost pasivních stahů svalů, kterou jsem podstoupil s příjemným pocitem po celém těle – je to ideální doplněk k tréninku silovému, vytrvalostnímu a při hubnutí.

David

, trenér

Ani pravidelným cvičením se mi nedařilo zbavit tukových polštářků v oblasti bříška a proto jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc. Na internetu mě zaujalo svou širokou nabídkou „Studio hubnutí a kosmetiky“ paní Danuše Scholleové. Po odborné konzultaci s majitelkou studia jsme začaly kryolipolýzou a pokračovaly kombinací jiných doporučených kůr určených přímo na míru mého těla. Nejenže účinek této procedury byl znatelný ihned po zákroku, ale úbytek tuku v oblasti břicha jsem pozorovala ještě během dalších třech týdnů. V kombinaci s dalšími kůrami je výsledek trvalý a jako bonus můžu považovat pevnou a pružnou kůži na břiše.

Pavla