Dermarollerová mezoterapie-omlazení obličeje, krku, dekoltu

Dermarollerová mezoterapie

Přejete si, vypadat mladší? Rádi byste odstranili akné, jizvičky na pleti či odstranili pigmentové skvrny? Nebojte se a přijeďte vyzkoušet dermarollerovou mezoterapii.

Co si pod tím pojmem máte představit?  Ošetřujeme vás rollerovým válečkem s množstvím titanových jehliček  a tímto způsobem vám vpravíme výživné látky např. kyselinu hyaluronovou, aminokyseliny atd. až do střední vrstvy kůže.
Tato mechanická mikrotraumatizace aktivuje novotvorbu kolagenu, což vede k omlazení pleti a postupnému vypínání jemných vrásek i jizviček. Dermarollerová mezoterapie také prodlužuje účinky vašich výplňových materiálů. Úspěch dermarolleové mezoterapie je závislý od opakování zákroku. Ošetření se neprovádí v létě, kdy svítí sluníčko nebo během návštěv v soláriu.

Pro koho a na jaké partie je určená

Slečny, ženy, muže – pro všechny typy pleti, na omlazení, hydrataci, při ztrátě vitality pleti, aknózní pleť, u pigmentových skvrn, jizvičky. Na oblasti: obličeje, krku, dekoltu.

Kolik procedur je třeba

3 – 6 terapií dle typu problému v týdenních až 10-ti denních intervalech. 2x do roka.

Doporučuji kombinování dermarollerovou mezoterapií s chemickým peelingem.

Cena a čas procedury

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra obličeje čištění ultrazv. špachtlí, zapracování kyseliny hyaluronové s faceliftingem, maska, krém (30 min.) 2 300,-
1x kúra obličeje, krku a dekoltu, čištění ultrazv. špachtlí, zapracování kyseliny hyaluronové, maska, krém (60 min.) 1500,-
Cena rolleru 1000,-

Rádi byste odstranili akné a pigmentové skvrny? Nebojte se a přijeďte vyzkoušet dermarollerovou mezoterapii.

Dermarollerová mezoterapie také prodlužuje účinky vašich výplňových materiálů.