Chemický peeling – omlazení, odstranění pigmentových skvrn, akné

Chemický peeling – omlazení, odstranění pigmentových skvrn, akné

Trápí vás mastná- aknózní pokožka a nebo byste rádi zmenšili rozšířené póry? Možná toužíte, aby vaše pleť byla barevně sjednocená a projasněná? Neváhejte a objednejte se na chemický peeling, který řeší tyto vaše problémy. Čím dříve přijedete, tím méně problémů budete mít. Chemický peeling patří mezi nejžádanější procedury, nejen pro svoji účinnost, ale také kvůli tomu, že odstraňuje celou řadu problémů s pletí. Po chemickém peelingu se pleť  rehydratuje a výsledek je mladistvá a krásně revitalizovaná pokožka. Zjemňují se vrásky, rozšířené póry, pigmentace, povrchové jizvy a působí příznivě na mastnou-aknózní pokožku. Chemický peeling se neprovádí v létě, kdy svítí sluníčko nebo během návštěv v soláriu.

Pro koho a na jaké partie je určená

Slečny, ženy, muže – pro všechny typy pleti, na omlazení, hydrataci, při ztrátě vitality pleti, na aknózní pleť, rozšířené póry, u pigmentových skvrn, jizviček. Na oblasti: obličeje, krku, dekoltu.

Kolik procedur je třeba

3 terapie, časový rozestup je individuální, záleží na rychlosti hojení pokožky pozitivní výsledky jsou však patrné již po první aplikaci. Doporučuji kombinování chemického peelingu s dermarollerovou mezoterapií.

Cena a čas procedury

Počet ošetření Cena Kč
1x kúra obličeje čištění ultrazv. špachtlí bonus zdarma, chemický peeling dle problému, maska, krém (50 min.) 1400,-
1x kúra krku a dekoltu, nebo rukou, čištění ultrazv. špachtlí bonus zdarma, chemický peeling dle problému, maska, krém (40 min.) 1200,-

Po chemickém peelingu se pleť  rehydratuje a výsledek je mladistvá a krásně revitalizovaná pokožka.

Chemický peeling na omlazení, hydrataci, při ztrátě vitality pleti, na aknózní pleť, rozšířené póry, u pigmentových skvrn.